Panduit Corp JP131HBC75R-L20
Part No.:
JP131HBC75R-L20
Datasheet:
JP131HBC75R-L20.pdf
Description:
CBL SUPPORT J-HOOK BLACK BEAM
Shipping
JP131HBC75R-L20 Specifications
Product Status:
Obsolete
Opening Size:
1.310" (33.27mm)
Mounting Type:
Beam Mount, Hammer On
Color:
Black
Length:
4.400" (111.76mm)
Width:
1.200" (30.48mm)
Height:
5.700" (144.78mm)