Panduit Corp JP131HBC50RBL20
Part No.:
JP131HBC50RBL20
Datasheet:
JP131HBC50RBL20.pdf
Description:
CBL SUPPORT J-HOOK BLACK BEAM
Shipping
JP131HBC50RBL20 Specifications
Product Status:
Active
Opening Size:
1.310" (33.27mm)
Mounting Type:
Beam Mount, Hammer On
Color:
Black
Length:
3.500" (88.90mm)
Width:
1.200" (30.48mm)
Height:
5.100" (129.54mm)