Panduit Corp JP131HBC50RB-L
Part No.:
JP131HBC50RB-L
Datasheet:
JP131HBC50RB-L.pdf
Description:
CBL SUPPORT J-HOOK WHITE BEAM
Shipping
JP131HBC50RB-L Specifications
Product Status:
Obsolete
Opening Size:
1.310" (33.27mm)
Mounting Type:
Beam Mount, Hammer On
Color:
White
Length:
3.500" (88.90mm)
Width:
1.200" (30.48mm)
Height:
5.100" (129.54mm)