Jensen Global Inc. JG28-0.5HP-90
Part No.:
JG28-0.5HP-90
Datasheet:
JG28-0.5HP-90.pdf
Description:
28G 0.5" HP SERIES TIP ID .007"
Shipping
JG28-0.5HP-90 Specifications
Series:
NT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 90°
Gauge:
28
Outer Diameter:
0.015" (0.38mm)
Inner Diameter:
0.007" (0.18mm)