Jensen Global Inc. JG27-1.5HP-90
Part No.:
JG27-1.5HP-90
Datasheet:
JG27-1.5HP-90.pdf
Description:
27G 1.5" HP SERIES TIP ID .008"
Shipping
JG27-1.5HP-90 Specifications
Series:
NT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 90°
Gauge:
27
Outer Diameter:
0.016" (0.41mm)
Inner Diameter:
0.008" (0.20mm)