Jensen Global Inc. JG27-1.5EH
Part No.:
JG27-1.5EH
Datasheet:
JG27-1.5EH.pdf
Description:
27G 1.5" EAR STYLE TIP ID .009"
Shipping
JG27-1.5EH Specifications
Packaging:
Bag
Tip Type:
Straight
Gauge:
27
Outer Diameter:
0.016" (0.41mm)
Inner Diameter:
0.009" (0.23mm)