Jensen Global Inc. JG27-0.5-45
Part No.:
JG27-0.5-45
Datasheet:
JG27-0.5-45.pdf
Description:
27G 0.5" IT SERIES TIP ID .009"
Shipping
JG27-0.5-45 Specifications
Series:
IT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 45°
Gauge:
27
Outer Diameter:
0.016" (0.41mm)
Inner Diameter:
0.009" (0.23mm)