Jensen Global Inc. JG26-1.5HP-45
Part No.:
JG26-1.5HP-45
Datasheet:
JG26-1.5HP-45.pdf
Description:
26G 1.5" HP SERIES TIP ID .009"
Shipping
JG26-1.5HP-45 Specifications
Series:
NT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 45°
Gauge:
26
Outer Diameter:
0.018" (0.46mm)
Inner Diameter:
0.009" (0.23mm)