Jensen Global Inc. JG26-1.5-90
Part No.:
JG26-1.5-90
Datasheet:
JG26-1.5-90.pdf
Description:
26G 1.5" IT SERIES TIP ID .011"
Shipping
JG26-1.5-90 Specifications
Series:
IT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 90°
Gauge:
26
Outer Diameter:
0.019" (0.48mm)
Inner Diameter:
0.011" (0.28mm)