Jensen Global Inc. JG26-0.5HP-90
Part No.:
JG26-0.5HP-90
Datasheet:
JG26-0.5HP-90.pdf
Description:
26G 0.5" HP SERIES TIP ID .009"
Shipping
JG26-0.5HP-90 Specifications
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 90°
Gauge:
26
Outer Diameter:
0.018" (0.46mm)
Inner Diameter:
0.009" (0.23mm)