Jensen Global Inc. JG26-0.5HP
Part No.:
JG26-0.5HP
Datasheet:
JG26-0.5HP.pdf
Description:
26G 0.5" HP SERIES TIP ID .009"
Shipping
JG26-0.5HP Specifications
Packaging:
Bag
Tip Type:
Straight
Gauge:
26
Outer Diameter:
0.018" (0.46mm)
Inner Diameter:
0.009" (0.23mm)