Jensen Global Inc. JG25-1.0-90
Part No.:
JG25-1.0-90
Datasheet:
JG25-1.0-90.pdf
Description:
25G 1.0" IT SERIES TIP ID .012"
Shipping
JG25-1.0-90 Specifications
Series:
IT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 90°
Gauge:
25
Outer Diameter:
0.020" (0.51mm)
Inner Diameter:
0.010" (0.25mm)