Jensen Global Inc. JG25-0.5XPRO
Part No.:
JG25-0.5XPRO
Datasheet:
JG25-0.5XPRO.pdf
Description:
25G 0.5" POLYPROPYLENE TIP ID .0
Shipping
JG25-0.5XPRO Specifications
Packaging:
Box
Tip Type:
Straight
Gauge:
25
Outer Diameter:
0.032" (0.81mm)
Inner Diameter:
0.013" (0.33mm)