Jensen Global Inc. JG25-0.5HPX-ESD
Part No.:
JG25-0.5HPX-ESD
Datasheet:
JG25-0.5HPX-ESD.pdf
Description:
25G 0.5" HP SERIES TIP ID .010"
Shipping
JG25-0.5HPX-ESD Specifications
Packaging:
Box
Tip Type:
Straight
Gauge:
25
Outer Diameter:
0.020" (0.51mm)
Inner Diameter:
0.010" (0.25mm)