Jensen Global Inc. JG24-1.5-45
Part No.:
JG24-1.5-45
Datasheet:
JG24-1.5-45.pdf
Description:
24G 1.5" IT SERIES TIP ID .015"
Shipping
JG24-1.5-45 Specifications
Series:
IT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 45°
Gauge:
24
Outer Diameter:
0.022" (0.56mm)
Inner Diameter:
0.015" (0.38mm)