Jensen Global Inc. JG24-0.5TX
Part No.:
JG24-0.5TX
Datasheet:
JG24-0.5TX.pdf
Description:
24G 0.5" PTFE TIP ID .022" RED B
Shipping
JG24-0.5TX Specifications
Packaging:
Box
Tip Type:
Straight
Gauge:
24
Outer Diameter:
0.034" (0.86mm)
Inner Diameter:
0.022" (0.56mm)