Jensen Global Inc. JG24-0.5EH
Part No.:
JG24-0.5EH
Datasheet:
JG24-0.5EH.pdf
Description:
24G 0.5" EAR STYLE TIP ID .013"
Shipping
JG24-0.5EH Specifications
Packaging:
Bag
Tip Type:
Straight
Gauge:
24
Outer Diameter:
0.022" (0.56mm)
Inner Diameter:
0.013" (0.33mm)