Jensen Global Inc. JG23-1.5HP-90
Part No.:
JG23-1.5HP-90
Datasheet:
JG23-1.5HP-90.pdf
Description:
23G 1.5" HP SERIES TIP ID .013"
Shipping
JG23-1.5HP-90 Specifications
Series:
NT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 90°
Gauge:
23
Outer Diameter:
0.025" (0.64mm)
Inner Diameter:
0.013" (0.33mm)