Jensen Global Inc. JG23-1.5EH
Part No.:
JG23-1.5EH
Datasheet:
JG23-1.5EH.pdf
Description:
23G 1.5" EAR STYLE TIP ID .015"
Shipping
JG23-1.5EH Specifications
Packaging:
Bag
Tip Type:
Straight
Gauge:
23
Outer Diameter:
0.025" (0.64mm)
Inner Diameter:
0.015" (0.38mm)