Jensen Global Inc. JG23-0.5TX
Part No.:
JG23-0.5TX
Datasheet:
JG23-0.5TX.pdf
Description:
23G 0.5" PTFE TIP ID .026" LIGHT
Shipping
JG23-0.5TX Specifications
Packaging:
Box
Tip Type:
Straight
Gauge:
23
Outer Diameter:
0.038" (0.97mm)
Inner Diameter:
0.026" (0.66mm)