Jensen Global Inc. JG23-0.5-45
Part No.:
JG23-0.5-45
Datasheet:
JG23-0.5-45.pdf
Description:
23G 0.5" IT SERIES TIP ID .016"
Shipping
JG23-0.5-45 Specifications
Series:
IT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 45°
Gauge:
23
Outer Diameter:
0.025" (0.64mm)
Inner Diameter:
0.016" (0.41mm)