Jensen Global Inc. JG23-0.25HPX
Part No.:
JG23-0.25HPX
Datasheet:
JG23-0.25HPX.pdf
Description:
23G 0.25" HP SERIES TIP ID .013"
Shipping
JG23-0.25HPX Specifications
Series:
NT
Packaging:
Box
Tip Type:
Straight
Gauge:
23
Outer Diameter:
0.025" (0.64mm)
Inner Diameter:
0.013" (0.33mm)