Jensen Global Inc. JG22-1.5-90
Part No.:
JG22-1.5-90
Datasheet:
JG22-1.5-90.pdf
Description:
22G 1.5" IT SERIES TIP ID .020"
Shipping
JG22-1.5-90 Specifications
Series:
IT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 90°
Gauge:
22
Outer Diameter:
0.028" (0.71mm)
Inner Diameter:
0.020" (0.51mm)