Jensen Global Inc. JG22-0.5HPX-45
Part No.:
JG22-0.5HPX-45
Datasheet:
JG22-0.5HPX-45.pdf
Description:
22G 0.5" HP SERIES TIP ID .016"
Shipping
JG22-0.5HPX-45 Specifications
Packaging:
Box
Tip Type:
Angled 45°
Outer Diameter:
0.028" (0.71mm)
Inner Diameter:
0.016" (0.41mm)