Jensen Global Inc. JG22-0.5HP-90-ESD
Part No.:
JG22-0.5HP-90-ESD
Datasheet:
JG22-0.5HP-90-ESD.pdf
Description:
22G 0.5" HP SERIES TIP ID .016"
Shipping
JG22-0.5HP-90-ESD Specifications
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 90°
Inner Diameter:
0.016" (0.41mm)