Jensen Global Inc. JG21-1.5X-45
Part No.:
JG21-1.5X-45
Datasheet:
JG21-1.5X-45.pdf
Description:
21G 1.5" IT SERIES TIP ID .022"
Shipping
JG21-1.5X-45 Specifications
Series:
IT
Packaging:
Box
Tip Type:
Angled 45°
Outer Diameter:
0.033" (0.84mm)
Inner Diameter:
0.022" (0.56mm)