Jensen Global Inc. JG21-1.5MDZ
Part No.:
JG21-1.5MDZ
Datasheet:
JG21-1.5MDZ.pdf
Description:
21G 1.5" HP SERIES TIP ID .020"
Shipping
JG21-1.5MDZ Specifications
Series:
NT
Packaging:
Box
Tip Type:
Straight
Outer Diameter:
0.032" (0.81mm)
Inner Diameter:
0.020" (0.51mm)