Jensen Global Inc. JG21-1.5HPX-ESD
Part No.:
JG21-1.5HPX-ESD
Datasheet:
JG21-1.5HPX-ESD.pdf
Description:
21G 1.5" HP SERIES TIP ID .020"
Shipping
JG21-1.5HPX-ESD Specifications
Series:
NT
Packaging:
Box
Tip Type:
Straight
Inner Diameter:
0.020" (0.51mm)