Jensen Global Inc. JG21-1.5HP-90
Part No.:
JG21-1.5HP-90
Datasheet:
JG21-1.5HP-90.pdf
Description:
21G 1.5" HP SERIES TIP ID .020"
Shipping
JG21-1.5HP-90 Specifications
Series:
NT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 90°
Outer Diameter:
0.032" (0.81mm)
Inner Diameter:
0.020" (0.51mm)