Jensen Global Inc. JG21-1.5EH
Part No.:
JG21-1.5EH
Datasheet:
JG21-1.5EH.pdf
Description:
21G 1.5" EAR STYLE TIP ID .022"
Shipping
JG21-1.5EH Specifications
Packaging:
Bag
Tip Type:
Straight
Outer Diameter:
0.032" (0.81mm)
Inner Diameter:
0.022" (0.56mm)