Jensen Global Inc. JG21-0.5-90
Part No.:
JG21-0.5-90
Datasheet:
JG21-0.5-90.pdf
Description:
21G 0.5" IT SERIES TIP ID .022"
Shipping
JG21-0.5-90 Specifications
Series:
IT
Tip Type:
Angled 90°
Outer Diameter:
0.033" (0.84mm)
Inner Diameter:
0.022" (0.56mm)