Jensen Global Inc. JG20-1.5HP-90-ESD
Part No.:
JG20-1.5HP-90-ESD
Datasheet:
JG20-1.5HP-90-ESD.pdf
Description:
20G 1.5" HP SERIES TIP ID .023"
Shipping
JG20-1.5HP-90-ESD Specifications
Series:
NT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 90°
Inner Diameter:
0.023" (0.58mm)