Jensen Global Inc. JG20-1.5HP-90
Part No.:
JG20-1.5HP-90
Datasheet:
JG20-1.5HP-90.pdf
Description:
20G 1.5" HP SERIES TIP ID .023"
Shipping
JG20-1.5HP-90 Specifications
Series:
NT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 90°
Outer Diameter:
0.035" (0.89mm)
Inner Diameter:
0.023" (0.58mm)