Jensen Global Inc. JG20-1.5EH
Part No.:
JG20-1.5EH
Datasheet:
JG20-1.5EH.pdf
Description:
20G 1.5" EAR STYLE TIP ID .025"
Shipping
JG20-1.5EH Specifications
Packaging:
Bag
Tip Type:
Straight
Outer Diameter:
0.036" (0.91mm)
Inner Diameter:
0.025" (0.64mm)