Jensen Global Inc. JG20-1.5-90
Part No.:
JG20-1.5-90
Datasheet:
JG20-1.5-90.pdf
Description:
20G 1.5" IT SERIES TIP ID .025"
Shipping
JG20-1.5-90 Specifications
Series:
IT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 90°
Outer Diameter:
0.036" (0.91mm)
Inner Diameter:
0.025" (0.64mm)