Jensen Global Inc. JG20-1.25HPTT-ESD
Part No.:
JG20-1.25HPTT-ESD
Datasheet:
JG20-1.25HPTT-ESD.pdf
Description:
20G 1.25" HIGH PRECISION TAPER T
Shipping
JG20-1.25HPTT-ESD Specifications
Packaging:
Bag
Tip Type:
Tapered
Outer Diameter:
0.630" (16.00mm)
Inner Diameter:
0.025" (0.64mm)