Jensen Global Inc. JG20-0.5HPX-45
Part No.:
JG20-0.5HPX-45
Datasheet:
JG20-0.5HPX-45.pdf
Description:
20G 0.5" HP SERIES TIP ID .023"
Shipping
JG20-0.5HPX-45 Specifications
Packaging:
Box
Tip Type:
Angled 45°
Outer Diameter:
0.024" (0.61mm)
Inner Diameter:
0.036" (0.91mm)