Jensen Global Inc. JG19-1.5EH
Part No.:
JG19-1.5EH
Datasheet:
JG19-1.5EH.pdf
Description:
19G 1.5" EAR STYLE TIP ID .033"
Shipping
JG19-1.5EH Specifications
Packaging:
Bag
Gauge:
19
Outer Diameter:
0.043" (1.09mm)
Inner Diameter:
0.033" (0.84mm)