Jensen Global Inc. JG19-0.5HP
Part No.:
JG19-0.5HP
Datasheet:
JG19-0.5HP.pdf
Description:
19G 0.5" HP SERIES TIP ID .027"
Shipping
JG19-0.5HP Specifications
Series:
NT
Tip Type:
Straight
Outer Diameter:
0.041" (1.04mm)
Inner Diameter:
0.028" (0.71mm)