Jensen Global Inc. JG19-0.5EH
Part No.:
JG19-0.5EH
Datasheet:
JG19-0.5EH.pdf
Description:
19G 0.5" EAR STYLE TIP ID .033"
Shipping
JG19-0.5EH Specifications
Tip Type:
Straight
Outer Diameter:
0.043" (1.09mm)
Inner Diameter:
0.033" (0.84mm)