Jensen Global Inc. JG19-0.5-90
Part No.:
JG19-0.5-90
Datasheet:
JG19-0.5-90.pdf
Description:
19G 0.5" IT SERIES TIP ID .033"
Shipping
JG19-0.5-90 Specifications
Series:
IT
Tip Type:
Angled 90°
Outer Diameter:
0.043" (1.09mm)
Inner Diameter:
0.033" (0.84mm)