Jensen Global Inc. JG18-1.5X-90
Part No.:
JG18-1.5X-90
Datasheet:
JG18-1.5X-90.pdf
Description:
18G 1.5" IT SERIES TIP ID .038"
Shipping
JG18-1.5X-90 Specifications
Series:
IT
Packaging:
Box
Tip Type:
Angled 90°
Outer Diameter:
0.049" (1.25mm)
Inner Diameter:
0.038" (0.97mm)