Jensen Global Inc. JG18-1.5TX
Part No.:
JG18-1.5TX
Datasheet:
JG18-1.5TX.pdf
Description:
18G 1.5" PTFE TIP ID .042" PINK
Shipping
JG18-1.5TX Specifications
Packaging:
Box
Tip Type:
Straight
Outer Diameter:
0.064" (1.63mm)
Inner Diameter:
0.042" (1.07mm)