Jensen Global Inc. JG18-1.5EH
Part No.:
JG18-1.5EH
Datasheet:
JG18-1.5EH.pdf
Description:
18G 1.5" EAR STYLE TIP ID .040"
Shipping
JG18-1.5EH Specifications
Packaging:
Bag
Tip Type:
Straight
Outer Diameter:
0.050" (1.27mm)
Inner Diameter:
0.040" (1.02mm)