Jensen Global Inc. JG18-0.5MDZ
Part No.:
JG18-0.5MDZ
Datasheet:
JG18-0.5MDZ.pdf
Description:
18G 0.5" HP SERIES TIP ID .033"
Shipping
JG18-0.5MDZ Specifications
Series:
NT
Packaging:
Box
Gauge:
18
Outer Diameter:
0.050" (1.27mm)
Inner Diameter:
0.033" (0.84mm)