Jensen Global Inc. JG17-1.5HP
Part No.:
JG17-1.5HP
Datasheet:
JG17-1.5HP.pdf
Description:
17G 1.5" HP SERIES TIP ID .040"
Shipping
JG17-1.5HP Specifications
Series:
NT
Packaging:
Bag
Gauge:
17
Outer Diameter:
0.059" (1.50mm)
Inner Diameter:
0.040" (1.02mm)