Jensen Global Inc. JG17-0.5MDZ
Part No.:
JG17-0.5MDZ
Datasheet:
JG17-0.5MDZ.pdf
Description:
17G 0.5" HP SERIES TIP ID .041"
Shipping
JG17-0.5MDZ Specifications
Packaging:
Box
Tip Type:
Straight
Outer Diameter:
0.059" (1.50mm)
Inner Diameter:
0.041" (1.04mm)