Jensen Global Inc. JG16-1.5X-45
Part No.:
JG16-1.5X-45
Datasheet:
JG16-1.5X-45.pdf
Description:
16G 1.5" IT SERIES TIP ID .053"
Shipping
JG16-1.5X-45 Specifications
Series:
IT
Packaging:
Box
Tip Type:
Angled 45°
Outer Diameter:
0.065" (1.65mm)
Inner Diameter:
0.053" (1.35mm)