Jensen Global Inc. JG16-1.5HP-90-ESD
Part No.:
JG16-1.5HP-90-ESD
Datasheet:
JG16-1.5HP-90-ESD.pdf
Description:
16G 1.5" HP SERIES TIP ID .047"
Shipping
JG16-1.5HP-90-ESD Specifications
Series:
NT
Tip Type:
Angled 90°
Inner Diameter:
0.047" (1.19mm)