Jensen Global Inc. JG16-1.5HP-90
Part No.:
JG16-1.5HP-90
Datasheet:
JG16-1.5HP-90.pdf
Description:
16G 1.5" HP SERIES TIP ID .047"
Shipping
JG16-1.5HP-90 Specifications
Series:
NT
Tip Type:
Angled 90°
Outer Diameter:
0.064" (1.63mm)
Inner Diameter:
0.047" (1.19mm)